Лікування наркозалежності. Клініка МедЛюкс

Наркоманія — це хронічне або навіть невиліковне захворювання. Під його вплив може потрапити будь-яка людина, яка експериментує з препаратами, які змінюють свідомість. Наркоманія є поширеною проблемою, яка, на жаль, затягує багатьох людей, незалежно від статі, віку, соціального стану або кольору шкіри. Однак найчастіше в цю пастку потрапляє молодь, особливо підліткового віку.

Боротися з такою згубною звичкою потрібно, в першу чергу, профілактичними засобами, а коли вже є залежність, то необхідно терміново звертатися в спеціалізовані центри для проведення лікування. Персонал центру лікування різних видів залежності МедЛюкс (https://medlux-detox.com.ua/ua/reabilitaciya-narko-zavisimyh/) має великий досвід і знання про лікування наркоманії, а розроблена командою програма дає відмінні можливості для боротьби з такою недугою.

Для лікування наркозалежних використовується індивідуальна і групова психотерапія,  в той час як медична процедура, яка підтримує психотерапію залежності, спрямована на лікування синдромів відміни і одночасну фармакологічну підтримку процесу.

Лікування наркоманії в центрі МедЛюкс в Києві, засноване на гуманістичному і когнітивно-поведінковому підході. Основною метою розробленого курсу лікування наркоманії є підтримка постійного утримання, поліпшення психофізичного здоров’я і придбання здатності вирішувати емоційні і соціальні проблеми.

Лікування залежності від наркоманії за допомогою терапії сприяє позбавленню від більшості неприємних наслідків, викликаних зловживанням психоактивними речовинами. Майте на увазі, що кожен препарат викликає звикання по-своєму. Ступінь залежності може суттєво відрізнятися між різними людьми.

Реабілітація наркоманів в центрі МедЛюкспроходить з урахуванням індивідуальних особливостей і потреб. Завдяки цьому ви можете розраховувати на суттєві зміни і позитивні ефекти лікування. В клініці ви можете розраховувати не тільки на медикаментозну терапію, але і на детоксикацію, фармакотерапию або підтримку групи і терапевта. Лікування дасть шанс на нове, набагато краще життя. Не дозволяйте наркоманії руйнувати його і все, що для вас найбільш важливо.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про лікування наркозалежності, відвідайте офіційний сайт центру, або запишіться на консультвцію до лікаря.

Прокомментируйте первым

Добавьте комментарий

Ваш email не будет опубликован.


*


Купить в рассрочку

  Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
  Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время

  [recaptcha]

  ×
  Купить в рассрочку

   Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
   Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время

   [recaptcha]

   ×