Оцінка вартості земельної ділянки

У певний момент будь-яку земельна ділянка може набриднути своїм власникам або стати для них справжнім тягарем. Наприклад, пенсіонерам може бути складно вже доглядати за дачею, а їхні діти не мають наміру продовжувати працю своїх батьків. В цьому випадку земельна ділянка стає непотрібною. Природно, що багато хто, в цьому випадку, вирішує її продати.

Однак перед власниками ділянки відразу ж виникає питання: «А за яку суму її слід продати?». Мало, хто хоче продешевити і віддати свою власність задарма. На щастя, в Україні почали з’являтися спеціалізовані компанії, для яких оцінка майна Львів є основним напрямком діяльності. Їх фахівці здатні точно оцінити вартість квартир, транспорту, комерційної нерухомості, будинків, землі і так далі.

Можна спробувати оцінити свою земельну ділянку самостійно, однак це досить важко і вимагає грунтовних знань в цій галузі законодавства.
Оцінка землі складається з п’яти етапів:

1) Визначаються основні питання оцінки (відбувається формування мети і завдання).

2) Проводиться збір та аналіз інформації, пов’язаної із земельною ділянкою. Відомості, які використовуються для оцінки, ділять на загальні та спеціальні.

3) Встановлюються критерії та методи аналізу найефективнішого застосування ділянки.

4) Розраховується ринкова вартість землі за допомогою трьох основних підходів до оцінки: порівняльного, витратного і дохідного.

5) Готується звіт про оцінку.

Як бачите, при самостійному оцінюванню вартості земельної ділянки, вам доведеться проаналізувати безліч даних. До того ж не факт, що ви зможете розрахувати вартість землі правильно. Тому краще всього довірити цю справу професіоналам. Коштує подібна послуга недорого.

Прокомментируйте первым

Добавьте комментарий

Ваш email не будет опубликован.


*


Купить в рассрочку

  Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
  Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время

  [recaptcha]

  ×
  Купить в рассрочку

   Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
   Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время

   [recaptcha]

   ×