Слеклайни

Останнім часом все популярнішими стають слеклайни, що тренують неабиякий баланс та є дуже простими та зручними в користуванні. Для тих, хто ще не встиг дізнатись, слеклайн від Terra Incognita – це спеціальна натягнута стропа, що закріплюється на двох опорах (можна прив’язати до дерев чи стовпців), придумане колись альпіністами заняття не для розваги, а тренування збалансованості.

Вже виникло декілька напрямків, серед яких: триклайн (для тих, кому просто ходити вже не цікаво), хайлайн (якщо не боїтесь висоти), вотерлайн (розміщується над водою, що в літній період особливо користується попитом), лонглайн (більше 40 м в довжину) та інші. Починається все з невпевнених кроків і постійних падінь, але не встигнете отямитись, як вже захочете спробувати різні стрибки, трюки, пройти вище, довше. Дуже затягує!

Розрізняються самі снаряди за довжиною, шириною, типом матеріалу, з якого виготовлені та кріпленням. Одним з перших почав виготовляти слеклайни Gibbon, що й досі користується популярністю та є найбільш відомою фірмою у цьому виді спорту, яка також проводить щорічні змагання, майстер-класи та досить цікавий відеотурнір, де прорайдери компанії записують на відео 13 трюків та викладають їх на youtube канал, а слеклайнери зі всього світу намагаються повторити, ну і хто виконає всі – отримує шанс також потрапити в команду професіоналів-слеклайнерів. Таким чином є мотивація розвиватись все більше та пробувати щось новеньке. Ну або й просто спробувати свої сили, визначити на якому рівні ваші вміння, а головне весело провести час.

Слеклайн полюбили і дорослі, і діти за зрозумілість користування, нескінченне поле для розвитку та компактність самого снаряду, який можна розтягнути, наприклад, посеред лісу на пікніку. Тож не вагайтесь, якщо ще не спробували – обов’язково зробіть це, якщо вже відчули насолоду від цього виду відпочинку і думаєте купувати свій – звертайтесь в фірмові магазини туристичного спорядження TerraIncognita за якісним спорядженням, де можна замовити з доставкою додому товари на сайті: www.terraincognita.com.ua, або завітати за адресами у магазини та обрати з допомогою консультантів те, що буде відповідати вашим індивідуальним сподобанням:

 • м. Київ, вул. Гната Хоткевича , 8
 • м. Львів, вул. Пекарська, 26
 • м. Одеса, вул. Ніжинська, 37

Якщо залишились запитання з приводу вибору туристичного спорядження – телефонуйте за номерами: +38 098 62 555 74, +38 093 62 555 74 або пишіть на сторінку у Facebook та отримуйте вичерпні відповіді на питання, що вас цікавлять якомога швидше від досвідчених мандрівників, що з радістю поділяться знаннями, здобутими в численних походах.

Активного та веселого вам відпочинку!

Прокомментируйте первым

Добавьте комментарий

Ваш email не будет опубликован.


*


Купить в рассрочку

  Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
  Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время

  [recaptcha]

  ×
  Купить в рассрочку

   Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
   Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время

   [recaptcha]

   ×