Утеплення стін зовні квартири: чим, коли і як утеплювати


Ще кілька років тому мешканці України та зокрема Києва стали помічати свого роду «заплатки» на висотних багатоповерхівках. Ми поглядали на ці вирівняні стіни навколо вікон, які кидалися в очі і тільки здогадувалися, що так стали вирішувати проблему утеплення квартир з вуличної (зовнішньої) сторони. В даний час процес утеплення стін є дуже популярним і його не потрібно рекламувати, тому що бажаючих позбутися від протягів в будинку таким способом стало дуже багато.
 У Києві є компанія з промовистою назвою — «Альпіністи» — на сайті цієї компані https://alpinists.com.ua/uteplenie-fasadov-kvartir-balkonov-kiev Ви можете подивитися технології проведення утеплення і ціни на нього. Варто знати, що саме наша організація і стояла біля витоків розвитку цього процесу, тому за роки роботи ми накопичили великий досвід в утепленні стін і нам можна довірити цю відповідальну роботу з чистим серцем.
Звичайно, ви можете задатися питанням, чому багато хто воліє утеплювати свої гніздечка зовні, адже можна утеплювати їх усередині, своїми силами. Існує різниця між зовнішнім і внутрішнім утепленням, вона полягає в тому, що при утепленні з вулиці зберігається площа і об’єм житлових приміщень, що є важливим фактором, а ще люди, які живуть в будинках у гучній дороги перестануть чути відповідні звуки, оскільки утеплювач стін є прекрасним звукоізолятором.
Плюсом до всього сказаного мешканців будинку абсолютно не торкнуться збиральні роботи після скоєння утеплення і взагалі їх звичний ритм життя, в общем-то, не поміняється. Єдине що зміниться — вони відчують, як докучливі протяги перестали дути по підлозі, хвороби відступили, а в будинку стало тепло, сухо і комфортно.
 На сьогоднішній день для утеплення стін зовні квартири використовують, в основному, два види матеріалів — пінопласт і мінеральна вата. Перший вид утеплення, пінопласт, застосовується більше для утеплення житлових будинків і будівель. Тільки не думайте, що для утеплення застосовують звичний пінопласт, який з легкістю кришиться на кульки, зовсім немає. Фахівці нашої компанії застосовують для цієї справи спеціальний щільний, спінений пінопласт, який служить довгий час. Монтується він за допомогою спеціальних «парасольок» до поверхні стіни, додатково плити можна промащувати клеєм. Шви ретельно герметизуються. Бюджетні варіанти утеплення стін мають на увазі використання пінопласту більш низької якості, але це ні в якій мірі не відбивається на терміні служби і не говорить про те, що стіни знову будуть продуватися. Цього не відбувається тому, що зверху покритої пінопластом поверхні накладається спеціальний армуючий шар, який забезпечує високу міцність утеплювача і його довгий термін експлуатації. Так само поверхня покривається спеціальної фасадною фарбою, яка дозволяє стіні дихати і пропускати повітря. Не дарма існує прислів’я — «Готуй сани влітку».
У випадку з утепленням будинку вона дуже актуальна, тому що самий хороший сезон для утеплення стін — це літній період. Якщо ви зіткнулися з проблемою збереження тепла в квартирі, будинку або в офісі, то ми допоможемо її позбутися. Зробіть свій будинок затишним і теплим, вирішите проблему холоду і протягів за допомогою сучасної, перевіреної і популярної послуги — утеплення стін зовні квартири. Вона дозволить вам забути про холод у стінах, відвологлих і покритих грибком шпалер і неприємним запах у вашому житловому гніздечку. Фахівці компанії «alpinists.com.ua» в короткі терміни, гранично акуратно і якісно проведуть утеплення стін зовні квартири в Києві та Київській області.

Прокомментируйте первым

Добавьте комментарий

Ваш email не будет опубликован.


*


Купить в рассрочку

  Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
  Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время

  [recaptcha]

  ×
  Купить в рассрочку

   Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
   Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время

   [recaptcha]

   ×