УЗД — діагностика в клініці «Vitaline»

Дослідження людського організму за допомогою аппарату УЗД

Сучасний метод дослідження людського організму сьогодні неможливо уявити без УЗД — діагностики, яка дозволяє дуже чітко визначити всі необхідні характеристики будь-якого органу і побачити в ньому наявність будь — яких змін, сторонніх тіл і новоутворень. У клініці «Vitaline» вам буде проведена УЗД-діагностика організму та будь-якого внутрішнього органу, а також суглобів і судин як у дорослих, так і у дітей. При проведенні діагностики використовується тільки сучасне обладнання, яке дозволяє дуже точно визначати всі відхилення, а також різні ушкодження в результаті хвороби. До того ж, молодим мамам надаються такі послуги:

 • УЗД черевної порожнини;
 • малого таза (в т.ч. на термінах вагітності до 14 тижнів);
 • молочної та щитовидної залози;
 • комплексне обстеження у гінеколога.

У клініці «Vitaline» будь-який бажаючий може здійснити узд-діагностика організму за допомогою ультразвукового обстеження черевної порожнини, щитовидної залози, а також нирок, сечового міхура і передміхурової залози.

Ми вже не уявляємо собі діагностику без УЗД — особливо, в розділі гінекології. Ультразвукове дослідження дозволяє визначити патології матки, придатків, яєчників, сечового міхура. Виявлена ​​під час діагностики патологія дає можливість лікарю призначити більш ефективне лікування. Діагностика вагітності стала природною процедурою для майбутніх матусь, УЗД не тільки діагностує вагітність, але і дозволяє визначити її термін, простежити за розвитком плоду, визначити стать дитини, виключити дефекти розвитку. Все це використовується для поліпшення стану вагітної жінки, а також її розвивається малюка.

Ще у клініці проводиться УЗД молочної та щитовидної залози. Це дуже важливе дослідження для багатьох людей, адже воно дозволяє з більшою вірогідністю виявити патології для прийняття рішення щодо подальшого лікування.
За результатами УЗД під час вагітності можна отримати не тільки перше фото Вашої дитини, але і невеликий ролик, що показує внутрішньоутробну життя немовляти в русі.

Прокомментируйте первым

Добавьте комментарий

Ваш email не будет опубликован.


*


Купить в рассрочку

  Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
  Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время

  [recaptcha]

  ×
  Купить в рассрочку

   Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
   Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время

   [recaptcha]

   ×