Слава Дьомін втратив бабусю: зворушливе прощання ведучого

Український ведучий та інтерв'юер Слава Дьомін повідомив про смерть своєї бабусі Галини Яківни, якій було 95 років. Він поділився останнім фото з рідною людиною та зворушливими словами прощання.
Слава Дьомін, відомий український ведучий та інтерв'юер, переживає важку втрату — пішла з життя його бабуся Галина Яківна. Жінці було 95 років. Сумну новину він повідомив у своєму фотоблогу, опублікувавши останнє спільне фото з нею.
У своєму дописі ведучий висловив глибоку вдячність бабусі за все, що вона зробила для нього, і пообіцяв берегти пам'ять про неї. За словами Дьоміна, Галина Яківна протягом кількох місяців боролася за життя. Він не став вдаватися в подробиці її недуги, але зазначив, що в останні миті був поруч і допомагав їй.
«Ось і все… Моєї бабусі більше немає. Але тільки фізично. Бо в пам'яті вона назавжди. 2,5 місяці ми намагались покращити стан, але…» — написав радіоведучий, не стримуючи емоцій.
На зворушливу звістку відреагували колеги та друзі Дьоміна. Акторка Наталка Денисенко зазначила: «Мої співчуття. Бабусі — це завжди особливі люди для онуків». Журналістка Раміна Есхакзай додала: «Мої співчуття. Як добре, що бабуся дожила до твого зрілого віку. Це велике щастя!» А Євген Фешак написав: «Співчуття. Ти завжди багато про неї згадував. Вона зробила велику роботу, виховавши і сформувавши тебе. Вічна пам'ять».
Лише навесні цього року Слава Дьомін ділився світлинами зі своєю життєрадісною та стильною бабусею під час прогулянки Львовом. Тоді 95-річна жінка розповідала онукові історії та пила з ним каву, демонструючи неабияку енергію та шарм.
Ця втрата стала ще одним нагадуванням про те, як важливо цінувати близьких і берегти теплі спогади про них. Історія Слави Дьоміна та його бабусі — це історія про любов, підтримку та пам'ять, яка залишається з нами назавжди.
Читайте також
Ще в розділі «Мода»
- «Мені дозволялося дуже мало»: дочка Кузьми Скрябіна про виховання батька
- Лідія Таран про життя між Францією та Україною: робота, друзі та особисте
- Маркіньйос: «Хочемо залишатися в історії футболу»
- Соболенко розповіла про образи з боку українських тренерів
- Командир РДК про заморозку фронту та кінець війни






